سایت نانوپا :
سایت نانوپا در شهریورماه سال ۱۳۹۸ با هدف ارائه داده های نانوبیوتکنولوژی در قالب بیزنس پلن و راه اندازی اولین شرکت رسمی تحلیل کننده پتنت در ایران راه اندازی شده است .
معرفی تیم نانوپا :
تیم ما جمعی از دانشجویان بیوتکنولوژی دانشگاه شهید بهشتی را شامل می‌شود که فعالیت خود را از بهمن ماه سال ۱۳۹۷ آغاز کردیم . هدف ما ایجاد یک کسب و کار آنلاین است که علاوه بر آشنایی کاربران با رشته نانوبیوتکنولوژی و ایجاد یک مرجع قوی اطلاعات به روز نانو در کشور ، به تجاری کردن مقالات دانشگاهی مان می پردازیم . تیم ما با تحلیل پتنت و آنالیز داده ها به ارتقا کیفیت تحقیقات و توسعه شتاب دهنده ها کمک می‌کند و بانک اطلاعاتی که از تحلیل پتنت های نانوبیوتکنولوژی ‌بدست می‌آید ، را در قالب بیزینس پلن به آزمایشگاه‌ها و مراکز تولید دارو ، واکسن ، سرم و سایر شرکت های بیوتکنولوژی به فروش می‌رساند. سرپرست پروژه و صاحب این استارتاپ ، نیوشا خوشدست ، فریلنسر و دانشجوی بیوتکنولوژی دانشگاه شهید بهشتی است که فعالیت های خود را زیر نظر دانشکده علوم و فناوری زیستی دانشگاه شهید بهشتی و مرکز تحقیقات سرم سازی و واکسن سازی رازی انجام می‌دهد .
چشم انداز تیم نانوپا :
چشم انداز تیم ما ، تبدیل شدن به مرجع جهانی داده های نانوبیو و بیونانو در قالب بیزنس پلن ، در جهت توسعه فناوری و تجاری کردن شتاب دهنده های مرتبط به این حوزه و جا انداختن فرهنگ پتنت خوانی بین دانشجویان در کشور می‌باشد تا یک روزی نه چندان دور ایران هم برای اولین بار در شمار شرکت های بزرگ تحلیل پتنت دنیا قرار بگیرد .

تیم نانوپا

تیم استارتاپ نانوپا

مهرداد آذرمی
مدیر دپارتمان بیونانو فناوری

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی شهیدبهشتی

مشاور علمی بیوتکنولوژی و داروسازی، نگارنده مکاتبات با خارج از ایران

سپیده اسدی
مدیر آکادمی نانوپا/ مدیریت محتوایی سایت

دانشجوی دکتری میکروبیولوژی گرایش نانودارو 

مدرس ستاد نانو، توسعه دهنده محتواهای تیم

محبوبه روزخوش
ایده پرداز تیم

کارشناسی بیوتکنولوژی شهید بهشتی

مشاور کسب و کار، تدوین گر بوم کسب و کار و طرح تجاری ، طراح سایت، مدیر پروژه

نیوشا خوشدست
بنیان گذار نانوپا / مدیر دپارتمان پتنت

کارشناسی بیوتکنولوژی شهید بهشتی 

کارشناس جست و جو پتنت، تدوین گر اسناد راهبردی، طراح سایت

مهوش عبدالملکی
مشاور حقوقی

کارشناسی ارشد حقوق بین الملل 

تنظیم کننده قراردادهای مدیریت فناوری، مدیریت و مهندسی ساختار قراردادها